Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (Cache 3MB, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm átmérő) | HD (1366 x 768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 7265) |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), DisplayPort, HDMi ( Displayport átalakítóval + 2990Ft ) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | MAGYAR |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| Fedlapon karcok. (3-as kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Burkolaton matrica halvány nyoma és a touchpad mellett egy enyhe kis horpadás. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A+ kategória: Hibátlan, újszerű állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional |
Vélemények
Gyors, pontos szállítás, gondos csomagolás.
Bárcsak más szolgáltatók is így dolgoznának.
Köszönöm a munkájukat.
HP Probook 640 G3 használt laptop garanciával i5-8GB-256SSD-HD-HUN
Az Intel Core i5 processzor, 8GB RAM és 256GB SSD kombinációja garantálja a gyors és hatékony munkavégzést, miközben a HD kijelző kiváló vizuális élményt biztosít. Ez a használt laptop 2 év hasznaltlaptop.eu garanciával érkezik, így Ön hosszú távon is biztonságban érezheti magát.
A HP ProBook 640 G3 használt laptop kiváló választás azok számára, akik magas minőséget keresnek elérhető áron. Az Intel Core i5 processzor és a 8GB RAM lehetővé teszi a zökkenőmentes működést, még a legigényesebb feladatok során is. A 256GB SSD gyors rendszerindítást és adatátvitelt biztosít, így időt takaríthat meg a mindennapi munkavégzés során. A HD kijelző éles és tiszta képet biztosít, ami különösen fontos a grafikai és tervezési munkák során.
A hasznaltlaptop.eu elkötelezett a kiváló minőségű használt laptopok forgalmazása mellett, és minden termékére 2 év garanciát kínál. Ez a garancia biztosítja, hogy Ön hosszú távon is elégedett legyen a vásárlásával. Emellett a használt laptopok vásárlása fenntartható választás, amely segít csökkenteni az elektronikai hulladékot és támogatja a környezettudatos technológiai fejlődést.