Leírás és Paraméterek
Munkaállomás bármely felhasználásra! 3D tervezésre (pl. AutoCAD), videó vágásra, szerkesztésre, animációk készítésére vagy akár játékra!
Mindenhol megállja a helyét!
Erős Xeon (szerver) PROCESSZORRAL SZERELT laptop, UltraNagy felbontású 4k UHD (3840x2160) tűéles kijelzővel.
Erős, saját memóriával rendelkező Nvidia videokártyával. Bármilyen felhasználásra ideális.
| 2018.11 havi új ára és leírása a gépnek: | https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/hp/zbook-studio-g3-t7w05ea-p333513019/#termek-leiras |
| Garancia: | 6+6 hónap (Garancia kiterjesztés 1 évre, jelenleg az akció keretei belül ajándék!) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Probáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül |
| Telepített operácós redszer: | Windows 10 Professional (Win 8 upgrade) |
| Egyéb telepített hasznos progarmok: | Open office (Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző |
| Processzor típus: | Intel® Xeon® Processor E3-1505M v5 8x 2800Mhz (3,7Ghz Turbo / 8MB SmartCache) |
| Memória: | 16GB DDR4 memória / ram (2db memória foglalat) |
| Merevlemez/SSD: | 512GB Samsung NVMe M.2 Extra gyors SSD (2150 MBps Reead/ 1550MBps Write speed) |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (3840 x 2160) 4K UHD IPS LED háttérvilágítás (széles látószögű) matt, tükröződés mentes, 16:9 |
| Videokártya: | Nvidia Quadro M1000M (4GB GDDR5 / 128bit) |
| + Intel® Hd Graphics P530 | |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Intel® Ethernet Connection I219-LM Gigabit) |
| Wi-Fi (Wireless): | van (Intel® Dual Band Wireless-AC 8260) |
| Bluetooth: | van (4.0) |
| 3G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 3db (3.0) |
| USB C (Thunderbolt™ 3) csatlakozók: | 2db |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van (beépített HD) |
| Billentyűzet: | európai VILÁGÍTÓS billentyűzet ajándék minőségi magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ÚJ akkumulátor ~3 óra aktív használat mellett |
| Esztétikai állapot: | használt, szép, megkímélt állapotú (A kategória) |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows Licence) matrica: | Windows 8 Professional digitális licence (Windows 10 Professionalra frissítve) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.