10.990 Ft
(8.654 Ft + ÁFA)
Leírás és Paraméterek
| Model | TPN-LA18 |
| PN | L41423-001 |
| Gyártó | HP |
| Teljesítmény | 120W |
| Kimeneti feszültség | 19.5V |
| Kimeneti áramerősség | 6.15A |
| Csatlakozó - külső átmérő | 4.5mm |
| Csatlakozó - belső átmérő | 3.0mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!