Leírás és Paraméterek
A használt laptopokról készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét laptopról szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Pentium® G3220T 2600MHz (3MB Cache, 5 GT/s) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1150 |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM (max 16GB) |
| Merevlemez / SSD: | 240GB SSD (2,5") |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 3db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), 1db DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | nincs |
| Méretek | |
| Szélesség: | 17,9cm |
| Hosszúság: | 18,2cm |
| Magasság: | 3,45cm |
| Súly: | 1,3kg |
| Részletes termék adatlap: | Lenovo ThinkCentre M73 Tiny |
| Esztétikai állapot: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton. | |
| Tartozék: | hálózati adapter (tápkábellal együtt) |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 7 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo ThinkCentre M73 használt számítógép garanciával Pentium-8GB-240SSD
Ismerje meg a megbízható és hatékony Lenovo ThinkCentre M73 használt számítógépet, mely Pentium processzorral, 8GB RAM-mal és gyors 240GB SSD-vel van felszerelve. Ez a kompakt és erőteljes gép ideális választás mind a munkához, mind pedig a szórakozáshoz. Az egész konfigurációt két éves hasznaltlaptop.eu garancia teszi még vonzóbbá, hogy bizalommal választhasson.
Az használt laptopok vásárlása okos döntés, hiszen minőségi technológiát kaphat megfizethető áron. A Lenovo ThinkCentre M73 használt számítógép ideális választás azoknak, akik a megbízhatóságot és a hatékony teljesítményt keresik.
A hasznaltlaptop.eu elkötelezett a vásárlók elégedettsége iránt, és minden használt számítógépre két év garanciát nyújt. Ezzel garantálja a vásárlók bizalmát a termék minőségével és a cég hitelességével kapcsolatban.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy megszerezze a Lenovo ThinkCentre M73 használt számítógépet a hasznaltlaptop.eu-tól! Lépjen a gazdaságos és megbízható számítógépvásárlás felé, és élvezze a kiváló minőségű technológia előnyeit megbízható forrásból.