Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8250U 1600MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,4GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | ÉRINTŐKIJELZŐ | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Fényes felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db (USB-C) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, kopások. (6., 7. kép) | |
| Fedlap két sarkánál kis nyomódás, működését nem befolyásolja. (8., 9. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad közepe és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (3., 4., 5. kép) | |
| A burkolat kis részen enyhén kifényesedett, burkolaton egy-két apró karc. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok, bekapcsolva nem látszanak. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad L380 Yoga használt laptop i5-8250U 16GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
Ismerje meg a Lenovo Thinkpad L380 Yoga használt laptopot garanciával! Ez a minőségi használt laptop i5 processzorral, 16GB RAM-mal és gyors 256GB SSD tárhellyel rendelkezik, hogy kiváló teljesítményt és hatékonyságot nyújtson minden feladathoz. A FULL HD kijelző pedig lenyűgöző vizuális élményt kínál mindennapi munkájához.
Bízzon bennünk, a hasznaltlaptop.eu szakértőjében, és szerezzen be egy megbízható használt laptopot! A Lenovo Thinkpad L380 Yoga laptop mellé 2 éves hasznaltlaptop.eu garanciát biztosítunk, így Ön nyugodt szívvel élvezheti a laptop előnyeit és hibátlan működését. A használt laptopok nemcsak pénztakarékos megoldást jelentenek, hanem környezetbarát döntést is támogatnak.
Ne habozzon tovább! Válassza a Lenovo Thinkpad L380 Yoga használt laptopot a hasznaltlaptop.eu-ról, és élvezze a kiemelkedő ár-érték arányt egy megbízható laptopon, amelyet garanciával is támogatunk. Fedezze fel az előnyeit, és tegyen egy lépést az intelligens laptopvásárlás felé még ma!