Leírás és Paraméterek
A használt laptopokról készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltésérek lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét laptopról szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
A Lenovo L570 notebook kiválóan alkalmas általános használatra, a YouTube-videók lejátszására, filmnézésre, internetezésre és e-mail fiók kezelésre, valamint az Office termékcsalád szövegszerkesztő és táblázatkezelő (pl. World, Excel, stb.) programjainak alkalmazására. Ezek mellett a laptop teljesítménye internetes vagy más, akár 3D-s játékok futtatására is kielégítő.
Szemeink a Full HD felbontású filmek és videók megtekintését akadásmentes lejátszás mellett élvezhetik ezen a gépen.
A Lenovo Thinkpad L570 laptopot ajánljuk azon kedves vásárlóink számára is, akiknek képszerkesztésre alkalmas, megbízható eszközre van szükségük.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Pro (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-7200U 2500MHz (3MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,1GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | DVD +/-RW multi író/olvasó |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel(R) HD Graphics 620 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (vásárolható 4G LTE kártya + 9990Ft) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), Mini DisplayPort, HDMi (Mini DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Expressz kártya foglalat: | van |
| SC Smart Card foglalat: | van |
| 1394 FireWire csatlakozó: | nincs |
| E-sata csatlakozó: | nincs |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Éjszakai lámpa: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | használt, szép, megkímélt állapotú (A kategória) |
| Billentyűzet néhány gombja enyhén kifényesedett. | |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | használt, megkímélt állapotú (A- kategória) |
| Fedlapon normál használtaból eredő halványabb/kisebb karcok. | |
| Kijelző esztétikai állapota: | Hibátlan, újszerű. (A+ kategória) |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
info
Minden általunk forgalmazott használt laptopot, használt számítógépet és használt monitort egyedülálló módon a piacon, alaposan megtisztítunk kívül és belül is. A ventilátorból kifújuk a port a használt laptop billentyűzetébe került szennyeződéseket is eltávolítjuk. Majd speciális tisztítószerekkel tisztítjuk és fertőtlenítjük a használt laptopok, használt monitorok, használt számítógép külső burkolatát, belsejét a billentyűzet felületét és az LCD kijelzőt is.
Így teljesen tiszta, fertőtlenített és pormentes állapotban kerül Önhöz a termék, amivel igyekszünk minimalizálni az esetleges vírus fertőzés kockázatát.