Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Garancia: | 2 év ( Garancia kiterjesztés 3 évre + 12.990Ft ) |
| 28 napos visszavásárlási garancia: | Nincs kockázat! Próbáld ki és ha bármi okból nem vagy elégedett, küldd vissza 28 napon belül. |
| Telepített operációs rendszer: | Windows 10 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Open Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-4300U 1900MHz (3MB Cache, 5 GT/s, Max Turbo 2,9GHz) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR3 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 128GB SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | HD+ (1600x900) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 4400 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | van (3G) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), Mini DisplayPort, HDMi (Mini DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2 óra aktív használat mellett |
| normál + beépített akkumulátor | |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A- kategória: használt állapot |
| A fedlapon matrica halvány nyoma, kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A- kategória: használt állapot |
| A touchpad és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (5-ös, 8-as kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kifényesedés. (6-os, 7-es, 8-as, 9-es kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A- kategória: használt állapot |
| Kijelzőn kisebb karcok. | |
| Kijelzőn pár kis világos folt, kijelző bal alsó sarkánál több tollhegynyi világos folt. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (Windows 10 Pro -ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad T440 használt laptop garanciával i5-8GB-128SSD-HDP-TCH
A Lenovo Thinkpad T440 felújított laptopja egy kiváló minőségű, megbízható és könnyen használható eszköz. Az Intel Core i5-4300U processzorral, 8 GB RAM-mal és 128 GB SSD tárolóval rendelkezik, ami biztosítja a hatékony teljesítményt. A 14 hüvelykes HD+ (1600 x 900) felbontású LED kijelzővel rendelkezik, amely tiszta és éles képet biztosít. A Windows 10 Professional operációs rendszerrel van telepítve, így minden szoftverhez hozzáférhet. Az integrált Wi-Fi vevő segítségével csatlakozhat az internethez. Ez a laptop garanciával kerül forgalomba, így Ön biztonságban érezheti magát a vásárlás során.