Leírás és Paraméterek
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i7-8665U 1900MHz (8MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 4,8GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | ÉRINTŐ KIJELZŐ | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Fényes felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C), 1db (USB-C / Thunderbolt 3) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | Új akkumulátor |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon kisebb karcok, kopások, kifényesedés. (6., 8. kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| A touchpad közepe és a billentyűzet egyes gombjai enyhén kifényesedtek. (3. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok, bekapcsolva alig észrevehetőek. | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Vélemények
Lenovo Thinkpad X390 Yoga használt laptop i7-8665U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD Touch WIN11
Fedezze fel a Lenovo Thinkpad X390 Yoga használt laptop előnyeit garanciával! Ez a kiváló minőségű használt laptop i7 processzorral, 16GB RAM-mal és 512GB SSD tárolóval van felszerelve, valamint FHD érintőképernyős kijelzővel. A hasznaltlaptop.eu webáruház 2 éves garanciája további biztonságot nyújt a vásárlás során.
A Lenovo Thinkpad X390 Yoga használt laptop ideális választás mind az üzleti, mind a személyes felhasználók számára. Az i7 processzor és a nagy memóriakapacitás hatékony és megbízható munkavégzést biztosít. Az FHD érintőképernyő lehetővé teszi az intuitív vezérlést és a kényelmes használatot.
A használt laptopok lehetővé teszik, hogy megfizethető áron juthasson hozzá megbízható és minőségi eszközökhöz, mint a Lenovo Thinkpad X390 Yoga. A hasznaltlaptop.eu garancia pedig további védelmet és nyugalmat biztosít a vásárlók számára.
Ne habozzon! Vásároljon most egy Lenovo Thinkpad X390 Yoga használt laptopot garanciával a hasznaltlaptop.eu webáruházból, és élvezze a kiváló minőséget és megbízhatóságot, amelyet ez a laptop nyújt. Legyen szó munkáról vagy szórakozásról, a Lenovo Thinkpad X390 Yoga segítségével hatékonyan és kényelmesen végezheti tevékenységeit.